Produkujemy meble kuchenne na wymiar
uwzględniając Wasze indywidualne wymagania

O firmie ARAN

Aran jest włoskim liderem eksportu i jedną z najlepszych włoskich firm pod względem jakości i niepowtarzalnego designu. Obszarem naszego działania jest nie tylko Gdańsk czy Gdynia ale wychodząc poza województwo Pomorskie dostarczamy i montujemy meble na terenie całej Polski.

Nowoczesne i klasyczne meble kuchenne ARAN to najczęściej kupowane kuchnie na całym świecie – na meble do kuchni Aran decyduje się każdego roku więcej niż 60 000 rodzin. Firma posiada dystrybucję mebli w ponad 120 krajach na 5 kontynentach. Salony firmowe znajdują się w głównych miastach na świecie, świadcząc szeroki zakres dystrybucji oraz pakiet assistance dla klienta, gwarantując przy tym stałe wsparcie i zmniejszając dystans.

Oferta handlowa kuchni ARAN zawiera zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne, wyróżniając kilkanaście kolekcji do każdego ze stylów. Każda kolekcja została starannie przeanalizowana przez wyszukanych włoskich projektantów i designerów pod względem form, wymiarów a przede wszystkim kolorów, tak aby stworzyć produkt nietuzinkowy, wyróżniający się spośród innych dostępnych na rynku. Decydując się na kuchnie ARAN mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i niepowtarzalnego designu, docenianych przez Klientów i architektów na całym świecie. Meble kuchenne oraz zabudowy projektujemy i sprowadzamy na wymiar. Dla Klientów zagranicznych pomagamy zorganizować transport a w szczególnych przypadkach montażem zajmują się nasze wyspecjalizowane ekipy monterskie.

Firma wykazuje dodatkowo duże zaangażowanie w kierunku ochrony środowiska przyrodniczego i lasów z zachowaniem EFC, posiada również wiele certyfikatów ISO. Ponadto firma objęła bardziej odpowiedzialne zachowania i uczestniczy w racjonalnym wykorzystaniu naturalnego bogactwa świata. Jest zaangażowana w używanie ekologicznych farb wodnych oraz organizuje własne zbiory odpadów w magazynach, dzięki czemu ponad 90 % tych odpadów poddawana jest recyklingowi.

KONCEPCJA FIRMY ARAN

- Wartości Marki

- Rodzina
Udostępnianie i poczucie przynależności to nasza gwiazda polarna.
- Empatia
Utożsamiamy się z naszymi klientami i ich życzeniami.
- Pasja
Utrzymujemy relacje zaufania z klientami iz całej sieci.
- Uczciwość, Przejrzystość i autentyczność
Dla nas ważne jest, aby budować silne relacje oparte na wiarygodności i szacunku
- Zrównoważony rozwój
Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności w życiu społecznym, ekologicznym i ekonomicznym. Jest to powód, dla którego zwracamy uwagę na zapewnienie zrównoważonej przyszłości.
- Energia twórcza
Stałe i ciągłe innowacje są wynikiem starannego badania i rozwoju.
- Dbałość o jakość
Używamy tylko wysokiej jakości, estetycznych surowców, rzemiosła i technologii.

-   Misja - Wizja

Misja

Codziennie budujemy kuchnie interpretując sny i potrzeby rodzin na całym świecie, przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego.
Talent, pasja i autentyczność czynią nas ambasadorami włoskiego stylu życia, gdzie wzornictwo i tradycja są doskonałą syntezą unikalnej kultury.

Wizja

Marzymy, że kuchnie ARAN przyniosą chwile szczęścia we wszystkich domach na całym świecie, oferując doświadczenie i radość z życia spełniając Państwa potrzeby, będąc jeszcze piękniejsze.

- Koncepcja Firmy

Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, skrzyżowanie spotkań i interakcji, teatru anegdot i przyjemnych wspomnień, zbiegu ducha i materii. Środek domu może być przytulny, żywy, funkcjonalny i imieć przyjemny wygląd. To motywuje nas do tworzenia nowatorskich i eleganckie rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.

7 ODDZIAŁÓW

Cała kolekcja Aran World została zaprojektowana i wykonana w Abruzji, w siedmiu głównych zakładach produkcyjnych wysoce zautomatyzowanych i wydajnych, każdy posiada certyfikat ISO 9001, OHSAS 18001 eISO 14001.

Administracja

Administracja

Półprodukty do produkcji mebli kuchennych

Oddział produkujący podzespoły do produkcji mebli kuchennych, biurowych i szaf

Fronty meblowe

Oddział produkujący drewniane fronty do produkcji mebli kuchennych.

Montaż mebli

Oddział składający meble.

Blaty, Panele i Elementy specjalne

Oddział produkujący blaty kuchenne, panele meblowe oraz meblowe elementy specjalne

Magazyn drzwiczek

Magazyn drzwiczek i półproduktów do produkcji mebli biurowych

Pakowanie mebli

Oddział pakowania mebli przed wysyłką.

Od zawsze skupialiśmy naszą polityką dotyczącą szacunku i pochrony naszych pracowników oraz środowiska. Chcemy chronić bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne naszych pracowników, chronić zasoby naturalne, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami międzynarodowymi, do których firma zdecydowała się przyłączyć. Uważamy, że tworzenie wspaniałych produktów nie jest możliwe bez silnej etyki korporacyjnej.

CERTYFIKATY FIRMY ARAN

FSC

Forest Stewardship Council

POBIERZ PDF

FSC (Forest Stewardship Council) jest mechanizmem kontroli międzynarodowej, która gwarantuje pochodzenie surowca użytego do wytworzenia produktu z drewna lub papieru. Aran Cucine - FSC

ISO 9001

ISO 9001

POBIERZ PDF

System jakości Aran World nadzoruje wszystkie procesy biznesowe, które wpływają na jakość: projektowanie, produkcja, serwis i marketing własnej marki mebli.

ISO 14001

ISO 14001

POBIERZ PDF

Dawno temu w Aran World zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego w oparciu o międzynarodowy standard ISO 14001. Wierzymy w nasz wkład w ochronę i zachowanie naszej planety.

OHSAS 18001

OHSAS 18001

POBIERZ PDF

Polityka Aran World na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy jest inspirowana zasadami ochrony, bezpieczeństwa i godności człowieka i prymatu zrównoważonego rozwoju.